Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Šperkovnice nejen na bižuterii Davidts Graphite 790 tmavě šedá

Šperkovnice nejen na bižuterii Davidts Graphite 790 tmavě šedá
Šperkovnice nejen na bižuterii Davidts Graphite 790 tmavě šedá Šperkovnice nejen na bižuterii Davidts Graphite 790 tmavě šedá Šperkovnice nejen na bižuterii Davidts Graphite 790 tmavě šedá Šperkovnice nejen na bižuterii Davidts Graphite 790 tmavě šedá Šperkovnice nejen na bižuterii Davidts Graphite 790 tmavě šedá Šperkovnice nejen na bižuterii Davidts Graphite 790 tmavě šedá Šperkovnice nejen na bižuterii Davidts Graphite 790 tmavě šedá
2 124 Kčs DPH
Barva: Tmavě šedá
Velikost: 22cm x 15,5cm x 12,5cm
Material: Umělá kůže a textilie
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Šperkovnice nejen na bižuterii belgické společnosti Davidt's kolekce Graphite je vyrobena z vysoce kvalitní umělé kůže, s příjemným materiálem uvnitř. Při otevření se automaticky vysunou přihrádky. Uzavírá se klíčkem. Je tříposchoďová. V horní klopě je praktické zrcátko a místo na náušnice. Horní úroveň obsahuje dva menší oddíly, kruhové válečky na prstýnky a uzavírající klopu. V druhém patře je mobilní krabička na náušnice, řetízky, přívěšky kterou můžete vyndat a vzít si ji na cesty. Třetí patro je ideální na větší šperky.

Hodnocení

Co si myslíte o Šperkovnice nejen na bižuterii Davidts Graphite 790 tmavě šedá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód