Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Sportovní cestovní taška Marbo travel M černá

Sportovní cestovní taška Marbo travel M černá
Sportovní cestovní taška Marbo travel M černá Sportovní cestovní taška Marbo travel M černá Sportovní cestovní taška Marbo travel M černá
1 163 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 36cm Šířka 60cm dno 36cm
Material: Nylon D420, Poliester 600/600 Rip-stop
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato sportovní a cestovní taška Marbo travel, je velmi oblíbená. Kapacita hlavní komory je 70 litrů. Je-li to nutné, lze rychle snižovat její objem, pomocí popruhů po stranách. Pásy mohou být také využity jiným způsobem - např. aby se k tašce připojily další předměty, které se nevešly do hlavního prostoru, jako je spací pytel nebo zimní bunda. Dále obsahuje jednu síťovou kapsu uvnitř v klopě a jednu na vnější straně. Taška je vyrobena z vysoce kvalitního polyesteru, RIP-STOP a nylonu. Materiál je ekologický, voděodolný a odolný, proti mechanickému poškození. Taška má rukojeti, nastavitelný, odepínací, ramenní popruh a příchytky, které jsou vyrobené z materiálu Air Mesh, díky kterým můžete tašku nosit jako batoh. Váha 1,1 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Sportovní cestovní taška Marbo travel M černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód