Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Studentský batoh Luminios Galaxi nejen na notebook 15,6 palců

Studentský batoh Luminios Galaxi nejen na notebook 15,6 palců
Studentský batoh Luminios Galaxi nejen na notebook 15,6 palců Studentský batoh Luminios Galaxi nejen na notebook 15,6 palců Studentský batoh Luminios Galaxi nejen na notebook 15,6 palců Studentský batoh Luminios Galaxi nejen na notebook 15,6 palců Studentský batoh Luminios Galaxi nejen na notebook 15,6 palců Studentský batoh Luminios Galaxi nejen na notebook 15,6 palců Studentský batoh Luminios Galaxi nejen na notebook 15,6 palců Studentský batoh Luminios Galaxi nejen na notebook 15,6 palců
1 098 Kčs DPH
Barva: Motiv Galaxie
Velikost: Výška 48 cm Šířka 29 cm Dno 17 cm
Material: Polyester a Nylon
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tento originální batoh je vyroben z kvalitního polyesteru a nylonu, který nelze tak snadno poškodit. Je jednokomorový a uzavírá se dvojitým zipem, uvnitř větší kapsa na notebook. Na přední straně další kapsička na zip a po bokách kapsičky ze síťoviny např. na láhev s vodou. Výhodou tohoto batohu je zabudované externí USB nabíjení - kabel USB (Power banka není součástí balení). Má ve tmě zářivé efekty, které mohou trvat déle než 2 hodiny, podle délky nabíjení - slunečním světlem, minimum je alespoň 20 minut. Zesílené a nastavitelné ramenní popruhy.

 

Hodnocení

Co si myslíte o Studentský batoh Luminios Galaxi nejen na notebook 15,6 palců ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód