Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Taška Dielle na kolečkách 475 malá modrá

Taška Dielle na kolečkách 475 malá modrá
Taška Dielle na kolečkách 475 malá modrá Taška Dielle na kolečkách 475 malá modrá Taška Dielle na kolečkách 475 malá modrá Taška Dielle na kolečkách 475 malá modrá Taška Dielle na kolečkách 475 malá modrá Taška Dielle na kolečkách 475 malá modrá Taška Dielle na kolečkách 475 malá modrá Taška Dielle na kolečkách 475 malá modrá
1 542 Kčs DPH
Barva: Modrá
Velikost: Výška 32 cm Šířka 51 cm dno 30 cm
Material: Polyester
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato taška značky Dielle vyrobena z kvalitního vyztuženého, polyesteru, je opatřena systémem podvozku, s většími, kaučukovými kolečky a teleskopickým držadlem, což zaručuje vysoký komfort při přepravě. Hlavní komora s podšívkou, uzavírání zipem, její široké otevření unadňuje lepší přístup k vnitřku tašky. Na přední straně kapsa na zip. Další výhodou tašky jsou dvě pohodlné rukojeťi, které lze sepnout dohromady a nastavitelný, odnimatelný, ramenní popruh. Malá kladka s klíčkem. Plastové kryty na dně tašky zabraňují poškození kol i tašky.

Hodnocení

Co si myslíte o Taška Dielle na kolečkách 475 malá modrá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód