Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá

Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá
Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá
2 426 Kčs DPH
Barva: Béžovo hnědá
Velikost: Výška 35 cm Šířka 44 cm dno 17 cm
Material: Kůže a hrubá bavlna (plátno)
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Taška VOOC EC2 je perfektní kombinaci přírodní kůže typu OLD LOOK s vysoce kvalitním, bavlněným plátnem (Canvas). Její volný a osobitý styl podtrhuje lichoběžníkový tvar. Uzavírá se zipem. Hlavní komora o rozměrech 38 x 27 x 10 cm, pojme dokumenty formátu A4, speciální oddělení pro notebook 15,6". Dále podšívka jedna zipová kapsička, tři místa na propisky, místa na vizitky, telefon. Na rozích, v přední části tašky zipové kapsičky. Na zadní straně jedna kapsa na zip a druhá na magnetek. Pevné rukojeti. Vyztužené dno. Nastavitelný, odnimatelný, ramenní popruh délky 130 cm. Váha 0,6kg.

Pokud budete chtít objednat tašku v barvě: hnědá - vojenská zeleň, napište to na konci objednávky do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Taška do ruky VOOC Tiara EC7 béžovo hnědá a zeleno hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód