Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Taška i obal nejen na oblek 05 grafit

Taška i obal nejen na oblek 05 grafit
Taška i obal nejen na oblek 05 grafit Taška i obal nejen na oblek 05 grafit Taška i obal nejen na oblek 05 grafit Taška i obal nejen na oblek 05 grafit
1 399 Kčs DPH
Barva: Grafitová
Velikost: Výška 56 cm šířka 60 cm dno 10 cm
Material: Nylon D420
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tento stylový obal na oblek značky Marbo, je výborný na obchodní cesty. Můžete v něm přenášet nejen oblek, ale také košile nebo boty. Uvnitř je jedno hlavní oddělení a dvě kapsy vyrobené ze síťoviny, které jsou vhodné pro přepravu elegantních košil. Komora pojme i dva pánské, nebo dámské obleky. Oblečení lze zajistit proti pohybu, a to za použití speciálních pásů. Do zipových kapes na vnější straně obalu, můžete umístit boty nebo menší oděvy, jako je kravata. Obal lze zavěsit do skříně, auta a když ho složíte na polovinu - můžete ho nosit jako tašku. Karabiny a regulátory umístěné na ramenním poruhu, jsou produkty renomovaných firem: ITW Nexus a YKK, takže si můžete být jisti, že jsou robustní a spolehlivé. Obal je vyroben z kvalitního nylonu o hmotnosti 420g a materiálu ripstop o hmotnosti 600g. Tyto materiály se vyznačují vysokou pevností a odolností vůči vnějším vlivům a mechanickému poškození, je lehký a praktický. Pro jejich výrobu nebylo použito PVC, proto jsou 100% ekologické. Nosnost ramenního poruhu je do 100 kg. Celková hmotnost 1,3 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Taška i obal nejen na oblek 05 grafit ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód