Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Turistický batoh pro děti 01 šedozelený

Turistický batoh pro děti 01 šedozelený
Turistický batoh pro děti 01 šedozelený Turistický batoh pro děti 01 šedozelený Turistický batoh pro děti 01 šedozelený Turistický batoh pro děti 01 šedozelený Turistický batoh pro děti 01 šedozelený Turistický batoh pro děti 01 šedozelený Turistický batoh pro děti 01 šedozelený Turistický batoh pro děti 01 šedozelený
1 168 Kčs DPH
Barva: Šedozelená
Velikost: Výška 45cm Šířka 30cm hloubka 16cm
Material: Codura, Nylon, polyester a RIP-STOP 600
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Sportovní dětský batoh značky Marbo je vyroben z materiálů, které si uchovávají své vlastnosti po mnoho let: cordura, nylon, polyester a RIP STOP. Jedná se o tkaniny odolné proti trhání a jinému poškození, jsou voděodolné. Batoh byl navržen tak, aby zajišťoval pohodlí dětí během pěší turistiky. Má velmi nízkou hmotnost 0,5 kg. V horní části je umístěna kapsa, pro obal při dešti. Hrudní pás lze nastavit jakýmkoliv způsobem, což zajišťuje určité pohodlí. Obsahuje jednu komoru o objemu 21 L, s kapsičkou, která se uzavírá stažením šňůrek a další vnější kapsičky na zip. Regulovatelné popruhy a zadní část, jsou pokryté prodyšnou tkaninou, která zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu. Další praktické doplňky jako: rukojeť - pro přenášení batohu, poutka- k připevnění dalších přednětů a reflexní prvky, včetně přívěsku ve formě medvídka, které zvyšují viditelnost. Pojme 16 až 25 L.

Hodnocení

Co si myslíte o Turistický batoh pro děti 01 šedozelený ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód