Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Turistický batoh pro děti 02 zelený

Turistický batoh pro děti 02 zelený
Turistický batoh pro děti 02 zelený Turistický batoh pro děti 02 zelený Turistický batoh pro děti 02 zelený Turistický batoh pro děti 02 zelený Turistický batoh pro děti 02 zelený Turistický batoh pro děti 02 zelený Turistický batoh pro děti 02 zelený
750 Kčs DPH
Barva: Zelená
Velikost: Výška 31cm Šířka 25,5cm hloubka 12cm
Material: Nylon, RIP-STOP 600
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Sportovní dětský batoh značky Marbo je vyroben z Nylonu, který je odolný, odolný vůči UV záření a chrání přenášené předměty před mokrem. Je vhodný jak do školy, tak i na pěší turistiku. Má velmi nízkou hmotnost 0,3 kg. Obsahuje jednu komoru o objemu 9 až 15 L, která se uzavírá zipem a pojme spoustu knih a předmětů. Na přední straně další zipová kapsa. Bo pokách síťové kapsy, pro přenášení láhve s vodou. Regulovatelné popruhy a zadní část, jsou pokryté prodyšnou tkaninou. Rukojeť - pro přenášení batohu  a reflexní prvky, včetně přívěsku ve formě medvídka, které zvyšují viditelnost.

Hodnocení

Co si myslíte o Turistický batoh pro děti 02 zelený ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód