Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Univerzální kufřík Diplomat černý A

Univerzální kufřík Diplomat černý A
Univerzální kufřík Diplomat černý A Univerzální kufřík Diplomat černý A Univerzální kufřík Diplomat černý A Univerzální kufřík Diplomat černý A Univerzální kufřík Diplomat černý A Univerzální kufřík Diplomat černý A Univerzální kufřík Diplomat černý A Univerzální kufřík Diplomat černý A Univerzální kufřík Diplomat černý A
1 804 Kčs DPH
Barva: Černý
Velikost: Výška 33 cm Šířka 46 cm dno 20 cm
Material: Eko kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Velký univerzální kufřík italské firmy Dielle ze série Diplomat, je vyroben z vysoce kvalitní ekologické kůže. Je kombinací klasické elegance a moderních funkcí. Pevná, silná rukojeť v horní části, dvě velké kapsy se suchým zipem po bocích, samostatná kapsa na klíč na přední straně a kovové nohy chránící dno kufru. Dva kombinované zámky chrání velký 29-litrový interiér, který má vyhrazený prostor pro notebook až do 17 palců, dokumenty, další mini kapsičku na malé předměty a místo pro psací potřeby.

Hodnocení

Co si myslíte o Univerzální kufřík Diplomat černý A ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód