Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá

Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá
Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá
2 930 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 28 cm šířka 40 cm výška 15 cm
Material: 100% kůže Old Look
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Velká a prostorná taška přes rameno značky VOOC URBAN je vyrobena ze speciální kůže OLD LOOK - efekt staré kůže. Má jedinečný moderní tvar a v kombinaci s funkčností a použítím přírodní kůže, je vynikající volbou jako doplněk pro každý den nebo do školy. Uzavírá se zipem a klopou na dva magnetky, pod kterou je jedna větší zipová kapsa (36x22 cm). Na klopě a na zadní části tašky jsou další zipové kapsy. Hlavní komora o rozměru 38 x 27 cm, pojme notebook, formát A4. Dále jsou uvnitř čtyři speciální místa na propisky, čtyři na vizitky a jedna zipová kapsička. Nastavitelný, ramenní popruh délky 120 cm. Váha 1 kg.

Pokud by jste chtěli tašku objednat v černé barvě, uveďte to na konci objednávky, do poznámek pro nás.

 

Hodnocení

Co si myslíte o Velká kožená taška přes rameno VOOC URBAN RDW4 hnědá a černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód