Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Víkendová taška VOOC MARCO EC4 béžovo hnědá a zeleno hnědá

Víkendová taška VOOC MARCO EC4 béžovo hnědá a zeleno hnědá
Víkendová taška VOOC MARCO EC4 béžovo hnědá a zeleno hnědá Víkendová taška VOOC MARCO EC4 béžovo hnědá a zeleno hnědá Víkendová taška VOOC MARCO EC4 béžovo hnědá a zeleno hnědá Víkendová taška VOOC MARCO EC4 béžovo hnědá a zeleno hnědá Víkendová taška VOOC MARCO EC4 béžovo hnědá a zeleno hnědá Víkendová taška VOOC MARCO EC4 béžovo hnědá a zeleno hnědá Víkendová taška VOOC MARCO EC4 béžovo hnědá a zeleno hnědá Víkendová taška VOOC MARCO EC4 béžovo hnědá a zeleno hnědá Víkendová taška VOOC MARCO EC4 béžovo hnědá a zeleno hnědá Víkendová taška VOOC MARCO EC4 béžovo hnědá a zeleno hnědá Víkendová taška VOOC MARCO EC4 béžovo hnědá a zeleno hnědá
2 316 Kčs DPH
Barva: Béžovo hnědá
Velikost: Výška 19 cm Šířka 48 cm dno 29 cm
Material: Kůže a hrubá bavlna (plátno)
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Vysoce pohodlná, jednokomorová taška VOOC MARCO vyrobena z kůže a kvalitního bavlněného plátna (Canvas). Je velmi prostorná, ideální pro víkendové výlety a služební cesty. Uzavírá se zipem. Uvnitř podšívka s jednou zipovou kapsou a dvěmi volnými. Na zadní straně další zipová kapsička o rozměru 16 x 19 cm. Dno opatřeno kovovými hroty, proti oděru. Délka rukojeti 48 cm. Nastavitelný, odnimatelný popruh max. délky 140 cm. Váha 1kg.

Pokud budete chtít objednat tašku v barvě: hnědá-vojenská zeleň, napište to na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Víkendová taška VOOC MARCO EC4 béžovo hnědá a zeleno hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód