Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

VOOC pánská kožená taška na notebook 15,6 Prestige EP7 hnědá

VOOC pánská kožená taška na notebook 15,6 Prestige EP7 hnědá
VOOC pánská kožená taška na notebook 15,6 Prestige EP7 hnědá VOOC pánská kožená taška na notebook 15,6 Prestige EP7 hnědá VOOC pánská kožená taška na notebook 15,6 Prestige EP7 hnědá VOOC pánská kožená taška na notebook 15,6 Prestige EP7 hnědá VOOC pánská kožená taška na notebook 15,6 Prestige EP7 hnědá VOOC pánská kožená taška na notebook 15,6 Prestige EP7 hnědá VOOC pánská kožená taška na notebook 15,6 Prestige EP7 hnědá VOOC pánská kožená taška na notebook 15,6 Prestige EP7 hnědá VOOC pánská kožená taška na notebook 15,6 Prestige EP7 hnědá VOOC pánská kožená taška na notebook 15,6 Prestige EP7 hnědá VOOC pánská kožená taška na notebook 15,6 Prestige EP7 hnědá VOOC pánská kožená taška na notebook 15,6 Prestige EP7 hnědá
4 125 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 30 cm šířka 41 cm výška 13 cm
Material: Italská kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Elegantní a prostorná taška značky VOOC kolekce Prestige je vyrobena z velmi kvalitní, italské kůže. Má jedinečný moderní tvar a v kombinaci s funkčností a použitím přírodní kůže, je vynikající volbou jako doplněk pro obchodní jednání. Uzavírá se zipem. Obsahuje jednu hlavní komoru, která pojme notebook o velikosti max. (40 X 27 cm) bez obalu. V komoře je umístěn obal, který pojme notebook s max. velikostí (35 X 25 cm) a lze jej z tašky vyjmout. Dále místo na dokumenty formátu A 4, zipová kapsa. V přední části je umístěna větší kapsa s tzv. pořadačem, kterou lze z větší části rozepnout zipem a klopou na magnet. Na zadní straně další zipová kapsa např. na potřebné dokumenty. Na dně kovové hroty proti oděru. Nastavitelný, odepínací, ramenní popruh délky 140 cm. Váha 1,2 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o VOOC pánská kožená taška na notebook 15,6 Prestige EP7 hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód