Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Wings cestovní kufr na kolečkách 310 malý S burgund

Wings cestovní kufr na kolečkách 310 malý S burgund
Wings cestovní kufr na kolečkách 310 malý S burgund Wings cestovní kufr na kolečkách 310 malý S burgund Wings cestovní kufr na kolečkách 310 malý S burgund Wings cestovní kufr na kolečkách 310 malý S burgund Wings cestovní kufr na kolečkách 310 malý S burgund
857 Kčs DPH
Barva: Burgund
Velikost: Výška 55 cm Šířka 37 cm Hloubka 25 cm
Material: ABS (Akrylonitryl, Butadien, Styren)
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tento cestovních kufr Wings, byl vytvořen pro nejnáročnější zákazníky. Kufr má jednoduchý design, je vyroben z velmi odolného, vodotěsného materiálu, odolného i proti poškrábání - ABS Plus (vrchní materiál). Má dvouúrovňovou teleskopickou rukojeť a šifrovaný zámek, který brání ke vstupu neoprávněných osob. Interiér ve světlejších barvách, komory rozděleny zipem. Dále uvnitř odolný hliníkový rám a upevňovací pásky pro zajištění věcí. Čtyři čtyř ložiskové, gumové kolečka (guma a pryž) otočná o 360 stupňů, zajišťují stabilitu a lehkost jízdy v libovolném směru. Snadné čištění. Pojme 41 litrů. Vnitřní rozměry: Výška 49 cm šířka 35 cm hloubka 24 cm. Váha 2,6 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Wings cestovní kufr na kolečkách 310 malý S burgund ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód