Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Wings dětský cestovní kufr na kolečkách malý XS KD01 Auto

Wings dětský cestovní kufr na kolečkách malý XS KD01 Auto
Wings dětský cestovní kufr na kolečkách malý XS KD01 Auto Wings dětský cestovní kufr na kolečkách malý XS KD01 Auto Wings dětský cestovní kufr na kolečkách malý XS KD01 Auto Wings dětský cestovní kufr na kolečkách malý XS KD01 Auto Wings dětský cestovní kufr na kolečkách malý XS KD01 Auto
996 Kčs DPH
Barva: Motiv auto
Velikost: Výška 51 cm Šířka 33 cm Hloubka 20 cm
Material: Policarbon
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tento dětský cestovní kufr značky Wings, byl vytvořen pro nejmladší cestovatele. Kufr má velmi barevné a podmanivé vzory a jeho povrchový materiál je vyroben z Policarbonu, který je odolný vůči vodě a poškrábání. Má dvouúrovňovou teleskopickou rukojeť, gumové rukojeti příjemné na dotek a šifrovaný zámek, který brání ke vstupu neoprávněných osob. Komory jsou rozděleny zipem. Dále uvnitř odolný hliníkový rám a upevňovací pásky pro zajištění věcí. Čtyři čtyř ložiskové, otočné gumové kolečka (guma a pryž) otočná o 360 stupňů, zajišťují stabilitu a lehkost jízdy v libovolném směru. Snadné čištění. Pojme 25 litrů. Vnitřní rozměry: Výška 45 cm šířka 31 cm hloubka 18 cm. Váha 2,1 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Wings dětský cestovní kufr na kolečkách malý XS KD01 Auto ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód